👈🛑🇹🇷 اطلاعیه خیلی مهم در مورد نحوه ی دریافت اقامت کوتاه مدت 🇹🇷🛑👈

⭕️مشاوره و ثبت راندوو رایگان، مشاوره مهاجرتی ترکیه ، اخذ بیمه، ثبت راندو⭕️


درود به همه ی هموطنان عزیز؛


جدیداً در ترکیه افرادی سودجو شروع به تبلیغاتی در مورد بیمه های ارزان کرده اند که بدین شکل است :

با ترفندی بسیار ساده و فریب دهنده قیمت بیمه ها را زیر قیمت بازار به اشتراک می گذارند گذشته از آن هزینه تراشی های بی موردی انجام می دهند که پس از بیمه شدن و ثبت راندوو، بیمه شما از طرف آن اشخاص باطل می‌شود و بیمه ی شما از هرگونه اعتبار و ارزش قانونی ساقط می شود و آن افراد مبلغ بیمه شما را از بیمه گذار دریافت می کنند و با این کار شما دیگر شامل بیمه نخواهید شد، و این امر باعث ایجاد یک مشکل بزرگ، جدی و اساسی در روند کارهای اقامتی شما خواهد شد. 

.

جالب است بدانید که به هیچ شکل ممکن نمی توانید ثابت کنید که بیمه ای انجام شده یا خیر و مبلغی را پرداخت کرده اید یا نه. 

زیرا این کارها برای افراد ذکرشده یکی از ترفندهای کوچک کلاهبرداری می باشد ، جدا از آن برای شما مشکلات بزرگی را به همراه خواهد داشت یعنی با نداشتن بیمه امکان دیپورت شدن از ترکیه را هم دارید.


لطفاً در کشور ترکیه قبل از هر کاری حتی کوچکترین کار بدون تحقیقات کاری را انجام ندهید که جز پشیمانی و ناراحتی برای شما چیز دیگری ندارد. 


ما تا جایی که می توانیم چشم و دل شما را تا جایی که در توانمان است ، باز میکنیم که کارتان بدون هیچ درد سر و مشکلی به درستی انجام شود ، لطفاً قبل از از سپردن کارتان به دیگران حتماً موارد ذکر شده زیر توجه کنید:


۱. قبل سپردن کارتان به شرکتها و یا افرادی که میخواهید کارهای اقامتی و نظیر آن را انجام دهد حتما تحقیقاتی در مورد سوابقش انجام دهید. 

.

۲. کارتان را به کسانی که فن و تخصصشان سال های سال همین بوده است بسپارید نه افرادی که خارج از زمینه مشاوره مهاجرتی کار میکنند. ( در دامپزشکی ، چلوکبابیها، آرایشگاهها و... که در حال انجام این خدمات کنار کارشان می باشند )

۳. ما نمی‌گوییم که کارتان را حتماً به ما بسپارید، چون تصمیم گیرنده شما هستید، خواسته ی ما از شما این است که بیشتر حواستان را جمع کنید چرا که در این کشور کوچکترین مشاوره اشتباه منجر به دردسرهای عظیم و غیرقابل بازگشت می شود و متاسفانه اولین اشتباه آخرین اشتباه شما می باشد. 


۴. حق خاک و حق مالیات در سال ۲۰۱۹ برای ایرانی ها ۴۸۹ لیر و مبلغ کارت اقامت ۸۹ لیر می‌باشد، که این مبلغ حتماً در اداره گوچ از طریق خودتان به صندوق آن اداره پرداخت میشود والاغیر . ( به غیر از مبلغ بیمه مبلغی مبنی بر حق خاک، نوتر، ورگی و... ) به افراد و یا شرکت‌ها نباید پرداخت شود، چرا که اینجا ترکیه هست نیازی به توضیح میست. 

.

۵. همه کارهای اقامتیتان باید درحضور شما انجام شود.


هدف ما از این نوع اطلاع رسانی صرفاً شامل افراد سودجو و سو استفاده گر هایی است که با چرب زبانی، دروغ، با کلمات کلیدی مثل ( ما در اداره مهاجرت آشنا داریم، روز مصاحبه به همراه شما به اداره مهاجرت می آییم ( که در اداره گوچ به غیر از فردی که برگه راندوو در دست دارد کسی را به عنوان همراه حق ورود ندارد ), بیمه ای که برای شما صادر می‌کنیم شامل حل همه مشکلات پزشکی شما می باشد ( که این نوع بیمه های ارزان فقط و فقط برای دریاف اقامت کوتاه مدت و بعضی از حوادث و ویزیت های ساده ی پزشکی می باشد ) و از این نوع کلمات استفاده می کند تا بتوانند مبالغ سنگینی از شما دریافت کنند. 

.

خدای ناکرده ما قصد تخریب و یا کوبیدن همکاران عزیزی که در این راستا با جان و دل برای حل مشکلات دیگران دوندگی میکنند و نان حلال سر سفره‌ی شان میبرند را نداریم. 

صرفاً و صرفاً طرف حساب همه‌ی ما آن دسته از افراد سودجویی هست که به راحتی آب خوردن و با نامردی تمام دروغگویی میکنند و یکی از صمیمی ترین حرف های آنها دروغ می‌باشد. 

.

حالا پس از ذکر همه ی این مطالب کاملاً تصمیم با خودتان است که کارهایتان را به کدام شرکت و یا افراد بسپارید، تا بدون مشکل و دردسری و با بهترین کیفیت کارتان انجام پذیرد...

.

.

.

.

شرکت دمیسی

#نماینده_رسمی DOĞA SIGORTA

#اقامت_ترکیه 

#بیمه_توریستی

.

دوستانی که از شرکت دمیسی بیمه ثبت کنند ثبت‌نام آنها در سایت گوچ برای زمان #ملاقات ، اخذ و تمدید #اقامت بصورت کاملاً #رایگان خواهد بود. 

برای مطلع شدن از قیمت‌های #بیمه و ثبت بیمه توریستی به آی دی زیر #پیام ارسال کنید. و یا مستقیماً با شماره ذکر شده تماس حاصل فرمایید. ⭕️مشاوره و ثبت راندوو رایگان، مشاوره مهاجرتی ترکیه ، اخذ بیمه، ثبت راندو⭕️, [07.10.19 14:17]

#راندوو_رایگان #اقامت_ترکیه #رایگان #بیمه_توریستی 

هزینه اقامتی شمارا به نصف دریافتی دیگر شرکت ها میرسانیم:

حق خاک ( پرداختی به اداره گوچ ) 549+ هزینه بیمه ( بعنوان مثال اگر سن شما 18 - 25 باشد حق بیمه شما 145 لیر میباشد ) یعنی در مجموع پرداختی شما خارج هزینه نوتر 694 لیر تمام میشود.

.

شما میتوانید در شهر آنتالیا با مراجعه به دفتر ما در منطقه ESKI LARA به صورت کاملا شفاف و واضح با کارهای این شرکت آشنا شوید.


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.


برای مطلع شدن از قیمت‌های #بیمه و ثبت بیمه سلامتی به آی دی زیر #پیام ارسال کنید. 


.


ارتباط از طریق تلگرام ⭕️


📳 +90 536 587 48 17


⭕️ کانال تلگرامی


/ 0 نظر / 19 بازدید